KLAUDUSIA14.8log.pl | Strona: 1.html

Temat: Amway - co sadzicie?
oto jak wspanialy jest etat. etatowe zarobki brutto wg gazety "dziennik" z 4 maja 2006 (str. 14/15): 922 zl - administrator sieci kom puterowej w karakowie 900 - ksiegowa we wroclawiu 860 zl - informatyk w lodzi 1100 zl - asystentka dyrektora w poznaniu 1580 zl- nauczycielka z rzeszowa 1400 zl - dyrektor personalny na slasku (tyle co 12%owiec w amwayu) 2100 zl - glowny ksiegowy w poznaniu 2809 zl - glowny architekt we wroclawiu 4800 zl - sedzia sadu rejonowego w gdyni (mniej niż 21%owiec w amwayu) 5693 - doradca finansowy w ... WG CIEBIE TO SA TE NORMALNE WARUNKI I DOBRE ZAROBKI??? chyba starczajace na urlop u rodziny w szwarzwaldzie ... wg mnie te zarobki sa okay , ale te zaczynajace sie gdzieś ... ukrywam, ze latwiej zostac tzw. szmaragdem a nawet tym tzw. diamentem w amwayu niż prezydentem Polski. na etacie za TA SAMA prace , tylko wykonana w roznych regionach TEGO SAMEGO KRAJU placi sie roznie. w amwayu za ta sama prace w roznych regionach SWIATA placi sie zawsze dokladnie to samo.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,23,39935075,39935075,Amway_co_sadzicie_.htmlTemat: Asystent w Kancelarii Prawnej (Notarialna/ Radcy)
Asystent w Kancelarii Prawnej (Notarialna/ Radcy) Proszę o info na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku asystenta w kancelarii prawnej. Czy ma znaczenie to czy jest to kancelaria radcowska, notarialna czy podatkowa? Chodzi o duże miasto typu Łódź, Poznań, Wrocław.. Wykształcenie wyższe (administracyjne), trzy języki (angilski, niemiecki, rosyjski), drugi fakultet na ukończeniu (prawo), kilka podyplomówek, praktyki w biurach prawnych i urzędach, 3 lata doświadczenia w pracy zawodowej (niezwiązanej bezpośrednio z prawem). Proszę o info o zarobkach oraz czy na takim stanowisku można zdobyć doświadczenie i faktycznie się rozwinąc jako przyszły prawnik? Sporo postów o pracy asystenckiej w kancelariach prawnych pozostlo na tym forum bez odpowiedzi, może tym razem się uda...? Z góry bardzo dziękuję za wiadomości.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,798,58121653,58121653,Asystent_w_Kancelarii_Prawnej_Notarialna_Radcy_.html


Temat: ciao gmbh wroclaw
ciao gmbh wroclaw Czy ktoś wie coś na temat pracy w tej firmie na stanowisku asystentki? Jakie zarobki?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,23,48492648,48492648,ciao_gmbh_wroclaw.html


Temat: co z tym Wrocławiem?
Widzisz więc jakie świetlane perspektywy w tym mieście. Można to streścić następująco - chcą dać pracę ale brak chętnych bo płaca 800zł. W Warszawie znowu jest też przewalone bo 3 razy więcej pracy ale za to 6 razy większa konkurencja i to z b.wysokimi kwalifikacjami. W Anglii teraz tylu Polaków, że chyba nie ma już miejsca w którym by nasi nie pytali o pracę. Ale mimo wszystko tam chyba łatwiej. Ale jeśli dobrze poszukasz to inteligentna i pracowita kobieta 25-35 lat powinna w każdym większym mieście znaleźć w miarę łątwo zatrudnienie w charakterze asystentki zarządu czy dyrektora, takich ofert nie brakuje a zarobki podobno nienajgorsze. No chyba że na rozmowie już wyczujesz że bardziej ich interesują nogi niż kwalifikacje - wtedy uciekaj.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,23,46471880,46471880,co_z_tym_Wroclawiem_.html


Temat: Ile zarabia sekretarka?
Hej! "Jaroslaw Skrzypek" <skrzy@a-city.denapisał w wiadomości ZED - pozostanmy przy faktach, poniewaz moje zdumienie zarobkami (wynikajacy z czystej niewiedzy) jest po prostu...duze. Faktem tak samo jest - i tutaj zgadzam sie z toba calkowicie - ze zaufanie kosztuje - powiedzmy srednia stawke krajowa, czyli okolo 1800 PLN. Wygląda to w sumie tak, że w dużym mieście jakim jest Wrocław trudno jest znaleźć kogoś, kto ma serce do pracy. Bądźmy szczerzy - potrzebne umiejętności <poza językiemmożna nabyć dość szybko, ale z podejściem bywa właśnie bardzo różnie. System jest uzalezniony - to tez prawda. Dlatego ... zapytala, o jaka prace chodzi. Reszta podala tylko jedno pytanie: "Ile?". He, he - rzeczywiście - już na podstawie pierwszego kontaktu można często wywnioskować, jakie ktoś ma podejście. Czy liczy się ... porod, tylko cos co rosnie. Podam ci b. uproszczona kalkulacje: - sekretarka 2000 PLN i projektant techn. 2500 PLN brutto/miesiecznie czyli liczac 13 pensji okolo 60000 PLN. To tylko zarobki. Wiesz ... na tych dwóch osobach i dopiero wchodzisz na rynek, to musisz je dobrać dość starannie. Oceniając ich podejście do pracy - bo to będzie najważniejsze, jeśli nastawiasz się na rozwój. Zdziwilo ... naprawdę zainteresowana pracą. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz pracowników, na których Ci zależy, którzy potrafią pracować dobrze. Chyba nie ma sensu polemizowac na temat sytuacji pracodawcy/pracownika itp. Odpalmy to sobie. Ja tez nie pracuje dla idei. Mam prace i jestem w miare zadowolony. Na szczescie kazdy ma wybor i nikogo sie do niczego nie zmusza. Stwierdzam jedynie: sa roznice. Ja nawet nie zamierzałem ... to już wynagrodzenie, z którym możesz kogoś poszukać. A tak zupełnie serio - powodzenia w interesach! :-) Wtedy i ta sekretarka - asystentka więcej zarobi i Ty będziesz zadowolony... :-)
Źródło: topranking.pl/1801/ile,zarabia,sekretarka.php


Temat: Czy nadal opłaca się studiować prawo?
Znam i to bardzo dużo. Może w Warszawie faktycznie jest dobrze, ale już na przykład we Wrocławiu trudno jest dostać na początek (to jest przez pierwsze dwa -trzy lata) więcej niż ... podobnie, w Poznaniu ponoć nieco lepiej. Zarobki prawników w innych, mniejszych miastach są praktycznie jeszcze mniejsze - na aplikacji w dawnych miastach wojewódzkich płaci się po 1000 złotych, a szansę na stałą pracę po aplikacji są raczej marne. Jakiś wybór to urząd, ale tu z kolei trzeba się nastawić na nudną robotę i ograniczenie perspektyw, jest za to stabilność i nikt do pracy po godzinach nie zmusza. Warszawa jest specyficznym rynkiem - są tu po prostu duże kancelarie które faktycznie dobrze płacą, ale to jest płaca za 2 języki obce, dobrą znajomość merytoryczną tematu i 12 godzin pracy na dzień. Tylko jak popatrzy się na ceny mieszkań w Warszawie i długość dojazdów to po prostu może okazać się że mniejsze 300-400 tysięczne miasto to ... że ktoś napisał o ciemniej stronie tego fenomenu, bo ja znam wiele osób które po prostu siedzą bez stałej pracy i ciągle korzystają ze wsparcia rodziców lub mieszkają z nimi w ... bo tam nie stanowisz konkurencji, ale co z tego skoro teraz nie ma przyjęć na etaty sędziowskie tylko na asystenta, choć tu i tak dobrze płacą jak na średnie miasto, bo...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,23,75198454,75198454,Czy_nadal_oplaca_sie_studiowac_prawo_.html


Temat: No i znowu na koncu ....
Pracę dają krośnianom duże firmy, które szczęśliwie przeszły transformację gospodarczą (Krośnieńskie Huty Szkła, Goodrich i Delphi) oraz Nowy Styl. Adrian Krzanowski, socjolog, redaktor naczelny portalu internetowego krosno24.pl - Zawsze twierdziłem, że ... dostęp do internetu, pomoc w rozwoju biznesu i usług, przyciąganie inwestorów. Wówczas młodzi krośnianie po studiach będą tu wracali. Joanna Fudali, sekretarka-asystentka - Krosno przed Wrocławiem? Niemożliwe. Ale tak poważnie, nasze ... się stąd wyprowadzać, chyba że skuszona ofertą lepiej płatnej pracy. Z drugiej strony, w dużych miastach życie jest droższe. Jolanta Józefczyk, ekonomistka - Jestem zaskoczona, ale i dumna, że Krosno tak ... czuć w miarę bezpiecznie. Niestety, niski wskaźnik bezrobocia nie przekłada się na standard życia, bo zarobki w naszym regionie są niskie. Kobietom i absolwentom trudno jest znaleźć pracę. Najbardziej przyjazne są ... gwarantuje niezły standard życia, ale uwalnia od uciążliwości przypisanych aglomeracjom: korków, zanieczyszczonego powietrza, pokonywania codziennie dużych odległości do pracy itp. I warunek najważniejszy - w takim miejscu muszą być przedsiębiorstwa, które zapewnią mieszkańcom dobre zarobki, a tym samym dobry standard życia. Wskaźnik bezrobocia: 5. Krosno (9,0) 37. Tarnobrzeg (19,5) 38. Rzeszów (20,1) 44. Przemyśl (21,2) Z rankingu wynika też, że po wstąpieniu...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,165,13692219,13692219,No_i_znowu_na_koncu_.html


Temat: co na to P.Prezydent
prezydenta przybyła mu osobista asystentka – Anna Żabska. Od niedawna kontrolę nad jej pracą i czterech sekretarek prezydenta oraz wiceprezydentów sprawuje kierowniczka biura obsługi prezydenta – Anna Starczukowska. Asystentka jest jedyna Biuro obsługi prezydenta powstało w miejsce kancelarii prezydenta. Została ona zlikwidowana, po to – jak tłumaczy Piotr Kruczkowski – by uprościć przebieg informacji i usprawnić współpracę z mediami. Biuro obsługi istnieje ... pytanie, czy aby na pewno potrzebne są aż dwie osoby do wykonywania tych samych zadań. Prezydenci sąsiednich miast: Jeleniej Góry, Legnicy i Świdnicy asystentek nie zatrudniają. W 88-tysiecznej Jeleniej Górze nie ... tylko organizacją pracy administracyjnej, ale także m.in. promocją, przygotowywaniem dokumentów, które dekretuje prezydent, współpracą z zagranicą. W legnickim wydziale obsługi prezydenta pracuje dziewięć osób. – W Świdnicy jest samodzielne stanowisko rzecznika prasowego – informuje o sobie Stefan Augustyn. Tylko wrocławski prezydent ma asystentkę. Kontakty z mediami zapewnia Marcina Garcarz, jego rzecznik prasowy. Ponadto jest pięcioosobowe biuro prasowe. Zarobki osób zajmujących się bezpośrednio ... tygodników dostaje 150 zł. – Płatny public relation? Wykluczyłem od razu, to się kłóci z ideą sprawowania urzędu przez prezydenta – mówi Marcin Garcarz, rzecznik prasowy prezydenta Wrocławia. O pisaniu felietonów...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,168,31153481,31153481,co_na_to_P_Prezydent.html